renovacija

Rugsėjo 1-ąją – modernizuotos Krosnos mokyklos atidarymas

, Lazdijų r. sav. inf.
Penktadienį Lazdijų rajono savivaldybės ugdymo įstaigose, kaip ir visoje šalyje, nuaidėjo Rugsėjo 1-osios skambutis. Su lengvu nerimo ir džiugesio virpuliu po vasaros atostogų į mokyklas skubėjo mokytojai ir mokiniai bei juos atlydėję artimieji, juk kiekviena Rugsėjo pirmoji – vis kitokia. Šiemet ši šventė buvo ypatinga ir Lazdijų r. sav.

Birželio 15 d. kviečiame į nemokamą seminarą „Daugiabučių namų modernizavimo skatinimas“

Birželio 15 d.

Renovuotoje Rudaminos Švč. Trejybės bažnyčioje vėl suskambo varpai

Paskutinį advento sekmadienį Rudaminos parapijiečiai rinkosi į šv. Mišias, kurios vyko renovuotoje Rudaminos Švč. Trejybės bažnyčioje. Šimtmetį neremontuota bažnyčia dabar švyti savo baltumu, o atnaujinti ir didingai stūksantys jos bokštai iš toli žavi  ir traukia ne tik vietinių, bet ir aplinkinių kaimų gyventojų, pravažiuojančiųjų bei miestelio svečių akį.

Meras A. Margelis: „Rugsėjo 1-ąją sutinkame atsinaujinę“

Šiandien švenčiama Rugsėjo 1-oji – Mokslo ir žinių diena. Po margaspalvės vasaros su lengvu jauduliu ir naujais viltingais siekiais į mokyklas keliauja mokytojai bei mokiniai, lydimi tėvelių, senelių, artimųjų. Ši šventė – ne tik mokyklų, bet ir vietos bendruomenių bei viso rajono gyventojų šventė. Tad kalbiname Lazdijų rajono savivaldybės merą Artūrą Margelį, prašydami  papasakoti, kuo naujieji mokslo metai džiugūs mūsų rajono ugdymo įstaigoms.
„Galime pasidžiaugti, jog nedideliame mūsų rajone 2016–2017 m.

Kunigas Vytautas Prajara: „Reikia tikėti stebuklais...“

, Rimvidas Kalvaitis
2010 metais Dzūkijos kaimo plėtros partnerių asociacija (Dzūkijos VVG) parengė Lazdijų rajono kaimo plėtros strategiją 2010–2015 metams. 2010 m. spalio 1 d. Dzūkijos VVG ir Nacionalinė mokėjimo agentūra pasirašė paramos sutartį, pagal kurią strategijos įgyvendinimui skirta 9,2 mln. Lt (2,66 mln. Eur) ES parama.

Kukliuose įrengta unikali, analogų neturinti sporto aikštelė

, Rimvidas Kalvaitis
2010 metais Dzūkijos kaimo plėtros partnerių asociacija (Dzūkijos VVG) parengė Lazdijų rajono kaimo plėtros strategiją 2010–2015 metams. 2010 m. spalio 1 d. Dzūkijos VVG ir Nacionalinė mokėjimo agentūra pasirašė paramos sutartį, pagal kurią strategijos įgyvendinimui skirta 9,2 mln. Lt (2,66 mln. Eur) ES parama.

Pastatams modernizuoti – Nacionalinės žemės tarnybos pagalba

Naujoji Nacionalinės žemės tarnybos direktorė Daiva Gineikaitė, siekdama skatinti greitesnį daugiabučių namų modernizavimo procesą, supaprastina sutikimų išdavimo tvarką.
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos, atlikdama valstybinės žemės patikėtinio funkcijas, išduoda sutikimus atnaujinti (modernizuoti) pastatus, esančius valstybinėje žemėje.

Iškilmės Aštriojoje Kirsnoje: atidaryta renovuota mokykla ir sporto aikštė

, Sigita Vaitkevičė
Šis antradienis buvo reikšmingas ne tik Aštriosios Kirsnos mokyklai, bet ir visai Būdviečio seniūnijos bendruomenei — čia po renovacijos  iškilmingai atidaryti iškart du objektai – Aštriosios Kirsnos mokykla ir šalia jos esanti sporto aikštė. 
Į atidarymo iškilmes buvo atvykęs gausus būrys svečių: rajono savivaldybės meras Artūras Margelis, rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Jonas Gudžiauskas, šio skyriaus vyr. specialistė Jūratė Jasiulevičienė, Investicijų skyriaus vyr.

Senjorams — atnaujinti globos namai

Praėjusį pirmadienį Lazdijuose iškilmingai duris atvėrė atnaujinti, išgražėję Socialinių paslaugų centro Socialinės globos namai. Šiais metais buvo baigtas įgyvendinti  VšĮ Socialinių paslaugų centro Socialinės globos namų gyventojų gerovės sutvarkymo projektas. Jo metu gyventojams buvo įrengtas  užimtumo kambarys, virtuvėlė savarankiškam maisto pasigaminimui, higieninės patalpos, naujas keltuvas, sutvarkyta dvylika buvusių kambarių, pristatytame antrame aukšte  naujai įrengti  5 kambariai gyventojų patogumui, kiekviename kambaryje veikia televizoriai.

Veisiejai atšventė dviejų sporto projektų pabaigtuves

Užvakar iš šurmulio ir aidinčios muzikos buvo galima spręsti, jog Veisiejų gimnazijoje – neįprasta, šventinė diena. Išties ne dažnai pasitaiko proga vienu metu paminėti net dviejų svarbių projektų, finansuotų Europos Sąjungos lėšomis,  pabaigtuves.  Abu jie yra susiję su sportu.
Surinkti turinį