Remigijus Paulionis: „Negalima atidėlioti, reikia veikti čia ir dabar!“

, Zigmas Pūkelis
Remigijus Paulionis: „Negalima atidėlioti, reikia veikti čia ir dabar!“

Remigijus Paulionis ir Renata Škarnulytė.

Šių metų vasario 10 d. Lazdijų sporto klubas „Sakalas“ šventė jau 19-ąjį savo gimtadienį. Kitais metais laukia gražus 20-ies metų jubiliejus. Ta proga „Dzūkų žinios“ pakalbino Lazdijų sporto klubo „Sakalas“ prezidentą bei Lietuvos kultūrizmo federacijos generalinį sekretorių Remigijų Paulionį.
 
– Gerbiamas prezidente, trumpai papasakokite, nuo ko viskas prasidėjo? 
– Lazdijų sporto klubą „Sakalas“ 1997 m. vasario 10 d. įkūrė Audrius Klėjus. Jis yra klubo steigėjas ir pirmasis vadovas. Aš pats klubui vadovauju nuo 2009 m. 
 
– Papasakokite apie klubo veiklą ir patalpas. 
– Sporto klubas „Sakalas“  yra įsikūręs Dzūkų gatvėje, Lazdijuose. Klubas užsiima kūno rengyba. Iš dviejų buvusios sporto mokyklos klasių buvo padaryta viena 100 kvadratinių metrų salė. Savo jėgomis ją suremontavome, nors vietos ir nedaug, tačiau išsitenkame. Labai svajojame apie didesnes patalpas.
Jau antrus metus iš eilės rengiame įvairias akcijas prieš didžiąsias metų šventes, klubo nariai ir jam prijaučiantys aukoja žaislus, saldumynus, kitas dovanas, kurias prieš pat šventes įteikiame likimo nuskriaustiesiems, vaikams, kurių tėveliai neįstengia pradžiuginti dovanomis, ar seneliams, kurie jau nebeturi kas jiems parodytų dėmesį.  
 
– Kiek šiuo metu klube sportuoja žmonių?
– Šiuo metu sportuoja apie penkiasdešimt žmonių ne tik iš Lazdijų, bet ir iš aplinkinių gyvenviečių. Klubas dirba nuo 17 iki 22 val. Mano manymu, klubo laikas yra per trumpas, daug sportuojančių žmonių norėtų, kad dirbtumėm ne tik minėtu laiku, bet ir visą dieną. Kadangi esu vienintelis treneris, dėl kitų darbų negaliu dirbti anksčiau.
 
– Ar sulaukiate palaikymo iš Lazdijų valdžios?
– Iškilus sunkumams visada pagelbsti rajono valdžia. Daug prisideda ir nuolat klubui padeda ir Renata Škarnulytė, ir Dovilė Paulionienė. Taip pat aktyviai dalyvaujame Lazdijų rajono savivaldybės skelbiamuose projektuose. Šiuo metu esame įgyvendinę net keturis. O 2010 m. Lazdijų sporto klubas „Sakalas“ išrinktas geriausia jaunimo organizacija Lazdijų rajone.
 
– Kokie ateities planai ar svajonės?
– Viskas atsiremia į pinigus, jeigu jų būtų daugiau, galvotume apie klubo plėtrą esamose patalpose arba net naujas patalpas. Manau, laikui bėgant visos svajonės išsipildys ir artimoje ateityje turėsime naują modernų sporto klubą. 
Pasinaudodamas proga noriu pakviesti visus norinčius sportuoti. Niekada neatidėliokite, nes nei nuo ateinančio pirmadienio, nei nuo naujų metų niekas nepasikeis, reikia veikti čia ir dabar! 
 
– Ačiū už pokalbį.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.